Kdo jsme

Vitalbox působí na českém trhu od roku 2014 a za tu dobu si získal velkou oblibu u klientů, zejména díky výborné chuti jídla, kterou s láskou celý tým připravuje klientům na míru podle jejich přání a cílů.Majiteli společnosti jsou Jakub a Eva Krausovi, osobní fitness trenéři s dlouholetou praxí, kteří zároveň poskytují odborné poradenství v oblasti zdravé výživy. Mají za sebou nejen mnoho úspěchů se svými klienty, ale také zkušenosti z národních i mezinárodních soutěží ve fitness (kategorie Bikiny Fitness a Men´s Physique). Naleznete je také na Instagramu @fitnessevisek a @krausik89. 

I díky rozsáhlým znalostem v oblasti zdravého a efektivního stravování oba dosahovali velkých úspěchů, Eva je Mistryní Čech a Vicemistryní ČR v kategorii Bikiny Fitness (2015), v roce 2017 vybojovala Eva absolutní vítězství na Diamond Cup Ostrava a tím i právo přestoupit do profesionální divize IFBB. Povedlo se jí to jako teprve čtvrté Češce v historii!  
Jakub získal titul Muž roku 2015 a ve stejném roce získal na jedné z nejprestižnějších světových soutěži svého druhu Mister International páté místo. O čtyři roky později úspěšně reprezentoval Českou republiku na Filipínách v soutěži Mister World.

 

CO Vám přinášíme

Přinášíme Vám návod, jak se cítit lépe, jak na sobě pracovat a jak krok za krokem dosahovat svých cílů! Díky našim stravovacím programům nebudete muset trávit dlouhé hodiny v kuchyni ani v supermarketu, nebudete muset počítat svůj příjem bílkovin, sacharidů a tuků, nebudete pochybovat! Jednoduše si od nás nechte nastavit vhodný program dle Vašich cílů, dodržujte ho, poslouchejte naše rady a sledujte tu změnu, kterou to s Vámi zanedlouho udělá!

Pro klienty, kteří nemohou využít služeb krabiček Vitalbox např. z důvodu, že do jejich lokality naši kurýři nezavážejí, nabízíme služby výživového poradenství majitele společnosti a výživového poradce Jakuba Krause. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na mailu info@vitalbox.cz .

PROČ jsme se do toho pustili

Spousta našich klientů je velmi vytížená a čas na přípravu jídla si udělat nedokáže, pro tuto skupinu je sestavování jídelníčků na míru neúčinné. A protože chceme, aby všichni naši klienti měli výsledky, připravili jsme jim luxus v podobě celodenních jídelních setů, které jim denně čerstvé dovážíme.

Víme, jak dosáhnout Vašich cílů… a strava je základ! 

JAK to děláme

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a díky speciálnímu dotazníku, který nám před zahájením naši spolupráce vyplní, mu nastavíme režim šitý na míru. Vybereme mu vhodný program, nastavíme gramáže jednotlivých porcí a jídlo necháme připravit profesionály ve špičkově vybavené kuchyni. V průběhu programu s klientem vše konzultujeme a v případě potřeby režim upravujeme. 

Naše POSLÁNÍ

Našim posláním je ukázat veřejnosti cestu, jak se správně stravovat, jak na sobě pracovat a jak si tuto cestu co nejvíce užít. Chceme doslova zvednout každého ze sedačky, chceme mu ukázat radosti zdravého a aktivního životního stylu, chceme, aby si s naší pomocí osvojil nové návyky prospívající jeho tělu i duši.

Naše VIZE a CÍLE

Chceme být nejdoporučovanější krabičkovou stravou v České republice! Chceme, aby byli naši zákazníci spokojeni s chutí, servisem a se svými výsledky! 

Děkujeme Vám za spoustu pozitivních referencí, kterých se nám od Vás dostalo. Chceme pro Vás i nadále zvyšovat kvalitu našich služeb!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace