Mama programTento program je určený maminkám, které plně nebo částečně své potomky kojí. Nastávajícím maminkám doporučujeme program Keep fit, těm, které nekojí, program Keep fit (udržovací) nebo Six pack diet (redukční), dle jejich cíle.

Program je specifický tím, že se v něm vyhýbáme potravinám, které mohou nejčastěji negativně ovlivnit zažívání Vašeho miminka. Konkrétně jsou z jídelníčku vyřazeny tyto potraviny či skupiny potravin: květák, brokolice, luštěniny, čerstvé pečivo, syrová (čerstvá) jarní cibule a česnek, čerstvé citrusy, hroznové víno, ananas, jahody, kiwi. Vyhýbáme se také příliš kořeněným jídlům a samozřejmě syrovému masu. Pokud máte podezření, že Vašemu miminku nedělá dobře laktóza, zaškrtněnte si, prosím, bezlaktozovou variantu při objednávce v košíku.

Po dokončení objednávky nám každá nová klientka vyplní online dotazník, na základě kterého ji nastavíme denní kalorický příjem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace