PREMIUM program

 
UPOZORNĚNÍ: Každý klient má svůj osobní účet spojený s jeho emailovou adresou. Není možné objednat program pro více klientů z jedné emailové adresy.

Jak objednávat? Návod na nastavení rezervací najdete ZDEProgram PREMIUM Vitalbox je naprostou špičkou ve svém oboru! Pro klienty je vyhrazen speciální kuchař, který se stará pouze o velmi omezené množství klientů (v řádu jednotek či maximálně nižších desítek klientů). Tento kuchař je navíc přímo kontrolován nejen provozním manažerem, ale také majiteli Vitalboxu Evou a Jakubem, kteří VIP jídelníček sami vytvářejí.

PREMIUM Vitalbox tzv. nezná překážek a to zejména ve smyslu nakupovaných surovin, klientského servisu i doprovodných služeb. V jídelníčku naleznete velmi často prémiové potraviny jako čerstvé ovoce (maliny, borůvky, ostružiny, jahody, mango, granátové jablko aj.), čerstvou zeleninu (polníček, rukola, babyšpenát, cherry rajčátka), zdroje zdravých tuků ve formě avokáda či ořechů a ořechových másel (pekanové, mandlové, vlašské, kešu aj), čerstvé ryby, speciální proteinové potraviny (proteinové palačinky, wafle, lívance,…) a speciální nízkokalorická dochucovadla.

Jídla jsou doručována ve speciálních krabičkách a v papírových taškách, které Vám kurýr doručí přímo na Vámi zvolenou adresu (domů, do kanceláře) nebo můžete využít síť odběrných míst po celé Praze i v dalších městech.

Úvodní individuální konzultaci nový klient absolvuje s jednatelem společnosti Jakubem Krausem, který je zároveň výživovým poradcem a osobním trenérem. Cena programu je spočítána individuálně, pohybuje se mezi 800 až 1000 Kč na den.

Po objednání programu Vás bude Jakub telefonicky kontaktovat, aby si s Vámi domluvil termín úvodní konzultace. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace